| NUUSTIU a întrebat:

Cum pot sa activez MMS-urile pe Cosmote? Si cati euro imi trebuie ca sa trimit o poza?

Răspuns Câştigător
| frvtel a răspuns:

Daca ai un telefon compatibil cu mesajele multimedia(MMS) poti activa serviciul prin trimiterea unui SMS gratuit la numarul 1234 cu mesajul "A MMS" sau prin apelare gratuita la numarul 1234 serviciul clienti Cosmote si soliciti activarea serviciului MMS.Vei primi un mesaj cu setarile pentru telefon pe care va trebui sa le salvezi in telefon.Costul unui MMS trimis este de 0, 14 euro. Sper ca te-am lamurit.

1 răspuns:
| maus12 a răspuns:

Mesaj la 667 fara text pentru setari, si te costa 14 eurocenti 0, 14 euro