| LoVeLiFeEe a întrebat:

eu am wifi pe telefon si vreau sa-l activez. trebuie sa trimit sms ca sa activez wireless-ul? costa daca il activez? apropo, sunt pe cosmote. daca puteti sa ma intrumati putin ar fi foarte bine. multumesc mult.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Wifi se activeaza de pe mobil fara nici-un cost aditional. Te duci la configurare telefon - optiuni de conexiune internet/wireless - cauti pornire/conectare wifi apoi dupa ce-l pornesti cauti dispozitivul wireless din casa ta ii introduci parola si navegare placuta pe mobil.