| daaaaaaaa a întrebat:

Cum pot sa aflu daca cineva m-a pus pe invizibil sau mi-a dat ignor? funda happy

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa verifici daca cineva e pe invizibil atunci poti sa o faci de pe acest site http://www.detector-invisible.com/ :)
, iar daca ti-a dat ignore atunci ar trebui sa primesti o "instiintare " daca persoana respectiva a vrut ca tu sa aflii, iar daca nu a vrut atunci iti poti da seama daca nu e logat o perioada lunga de timp :) Funda :D?

| maly00 a răspuns:

Foloseste siteul acesta si daca apare online, trebuie sa intri sa vb cu acea persoana si selectezi ca IMViromments "doodle" daca se incarca sh poti sa desenezi, nu a datbig grin

| Grefă a răspuns:

Nu poti afla dacă ţi s-a dat ignore. Dacă acea persoană stă pe invizibil, poti afla punand ID persoanei respective aici : http://www.invizibil.net/

| JustAGirlxD a răspuns:

Pe www.invisible.ro :D
Scrii acolo idul celui / celei care vrei să vezi dacă e pe invisible sau dacă ţi-a dat ignore :-?
Şi eu îl folosesc :x, te asigur că merge 100% :)
Fundiiiţă :o3?

| MissVamp a răspuns (pentru JustAGirlxD):

Costa ceva?

| JustAGirlxD a răspuns (pentru MissVamp):

Nu kiss
E gratuit thinking Scrii doar idul acolo şi gata love struck laughing

| MissVamp a răspuns (pentru JustAGirlxD):

Vroiam sa fiu sigura! mersi! happy

| JustAGirlxD a răspuns (pentru MissVamp):

Cu plăcere kiss love struck!

| budaioanamaria a răspuns:

Daca vrei sa afli cine s-a pus sau te-a pus inta pe google si scrie Invizibil apoi scrii id-ul persoanei carei vreai sa vezi daca este pe invizibil si iti da...
Apoi daca vrei sa vezi daca iti da ignor dai acolo la lista de yahoo si dai la Address Book...merit fundalove struck