| Mara_9790 a întrebat:

Cum pot sa vad daca cineva m-a pus pe invizibil sau mi-a dat ignor?big grin
Funditahappy

6 răspunsuri:
| LiGaCoRnVEVO a răspuns:

Incearca "Yahoo Invesible Detector" pentru a vedea cine este pe invizibil! Funda?big grin

| IzzyX a răspuns:

Intra pe : www.invisible.ro introduci ID`ul si vezi:) Funda?:o3

| FaraNumeNuoah a răspuns:

Salut, daca te-a pus pe invisible potsy vedea cu un program de pe internet, cauti DETECTOR YAHOO MESSENGER iar daca te-a pus pe ignor nu cred ca poti.winking

by3

| Kitty77 a răspuns:

Daca ti-a dat ignore el, in acel moment iese de pe mess. adica la tine apare offline, dar el este offline.Ai inteles? Dca nu imi zici ca-ti explic altfelkiss fundita?

| larypuca a răspuns:

Http://www.imvisible.ro/

Funda? :* :)