| teiubesk a întrebat:

Cum pot sa aflu daca ma place un baiat?

cand eram la scoala se uita tot timpul pe mine, dar nu vorbea niciodata cu mine.
.
am vorbit doar de 2 sau 3 ori darr el ma mai intreba ce fac si chestii din astea.

eu niciodata nu il intrebam.

nu preaa il bagam in seama.

acum nici el numai vorbeste cu mine si nu stiu de ce.

doar se uita pe mine.

cum sa fac sa ma bag cu el in seama si sa aflu daca ma place?

1 răspuns:
| crrinnaaa a răspuns:

Stii e ceva simplu. faza cu baieti dar mereu trebuie sa stii daca esti preagtita de adevar sau nu...

de multe ori baieti cand sunt in cercul lor de prieteni nu recunosc unele locruri...
deci ia-l deoparte si pune-i pur si simplu intrebarea. si nu cerei un raspuns imediat ci lasa-l sa se gandeasca.( asta nu inseama ca il intrebi si fugilaughing ). ci pur si simplu adica face pauze de vb aaa nu stiu poate chatterbox ii spui mai gandeste si a intoarceti din nou in grup...

succes*