| specialistul97 a întrebat:

Cum pot sa am un clip (Youtube) sa aiba multe vizionari? am niste filmari din jocuri, si nu are nici o vizionare si l-am pus acum 2 ore, iar alte clipuri au zeci de mii de vizualizari... ce e asta?

Sper sa primesc raspuns repede...si cat mai multi sa ma ajute:l nu 3 :l

1 răspuns:
| manele20123onlinelolxdxdmwtf a răspuns:

Cand il uploadezi mai jos e o bara numita TAGS.Acolo pune cat mai multe cuvinte pe care le cauta lumea.
De exemplu eu la fiecare flm pun:gameplay vide funny cool humouros joke pro skill headshot fast car speed nfs "Need for Speed" cod "Call of Duty" best full hd minecraft fifa counter