| lololololala a întrebat:

am vazut tot mai multe clipuri pe youtube si la vizionari scria +vizionari (ex: 512+vizionari)
Ce inseamna?
Dau funda! big grin

Răspuns Câştigător
| pizzahut a răspuns:

Cand postezi un videoclip iar acesta obtine foarte multe vizualizari, nu vor fi toate acestea afisate; este nevoie sa se scurga cateva ore pana sa vedem numarul real de vizualizari. Asadar, apare un numar si '+' pentru a indica faptul ca videoclipul are de fapt mai multe vizualizari decat cele afisate.
Sper ca ai inteles ceea ce am explicat big grin!

| lololololala explică (pentru pizzahut):

Deja am un video de o saptamana scrie +vizionari...

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Acel plus aparea pe la 301-302-303-304 vizualizari, nu stiam si de 512, dar ma rog. Dupa cum ziceam, youtube verifica daca vizualizarile sunt reale, si de asta apare acel plus. O sa il mai intalnesti daca te uti la o melodie pe youtube care abia s-a lansat(sa presupunem ca esti abonat si tocmai a fost urcata), Situatia este similara.

| lololololala explică:

De o saptamana tot scrie +vizionari