| yoooo a întrebat:

Cum pot sa am yahoo messenger pe telefon? cat trebuie sa platesc?

5 răspunsuri:
| madalinutza a răspuns:

Daca esti pe vodafone. si ai centzi iti ia pe loc 3 euro
daca nu ai nimic iti ia atunci cand incarcihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E gratuit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu cred ca daca ai inernet p telefon poti sa intri si pe siteu la iahoo si sa intri de acolo de pe mail sau de pe meebo laughing gratis
Sau daca ai telefon performant pate poti sa tl trimiti din pc in tel prin bluetooth sau cablu de date
singurul lucru care trebuie sa il platesti e internetu de la telefon
abonamentu` care e de putere slaba costa chiar si un euro
sper ca te-am ajutat spor la vorbit p mess de pe telefon :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti avea Skype gratuit daca si persoana cu care vorbesti are Skype. Cauta pe internet si inscriete.Acolo vei afla taeifele catre alte retele, in cazul in care ceilalti nu au Skype. Oricum tarifele sunt mult mai mici daca suni pe fix.

| sollo a răspuns:

O alta modalitate gaseste programa "YAMEE" si platesti doa pu traficul consumatwinking spor la convorbire