| Diddy a întrebat:

Se plateste ceva daca folosesti Yahoo Messenger pe telefon?
Funda. :X

Răspuns Câştigător
| RaresA a răspuns:

Da se plateste, orice trafic facut, pe orice pagina web, probabil folosesti vreo aplicatie yahoo messenger... eu te sfatuiesc sa iti activezi un pachet de date de la operatorul tau!love struck, totusi depinde si de telefon. nu toate suporta internet pe mobil(modelele vechi)

19 răspunsuri:
| Diddy explică:

Stiu ca interenetul pe telefon se plateste, ma interesa doar daca se plateste ceva in plus daca intri pe YM.

| bogdan3vl a răspuns:

Platesti daca nu ai netul activat pe cartela iti ia din credit daca ai netu activat nu iti mai ia

funda cum ai promis big grin

| alexgogo a răspuns:

Se plateste, pentru ca internetu nu vine din cer...

Răspuns utilizator avertizat
| didixdsgregtrh a răspuns:

Nu,nu se plateste!

| didixdsgregtrh a răspuns:

Baiii oameni bunii.ati luat-o razna? nu se plateste nimic... daca inrii pe yahoo messenger... dudeee sunteti dusi raulaughing))))))))))))))))))))))))))))))))))eu intru zilnic si nu platesc nimicrolling on the floor))))))))))))))00

| Tania a răspuns:

Nu e gratishappyCa platesti atunci cand iti activezi netul pe tel.E ok nu costa nimichappy

| anonima13 a răspuns:

Nu se plateste daca intri online daca vrei sa il descarci unele se platesc altele nu:d
sperca te.am ajutat. funda?

| Elena1994 a răspuns:

Nu

| CookieTsang a răspuns:

Daca ai abonament si ai ales optiunea +2 euro pentru Internet nelimitat, DA.
Daca ai cartela iti poti activa.
Sper ca te-am putut ajuta, Bafta

| Alessio_8778 a răspuns:

Nu se plateste nimic. Serviciile Yahoo sunt Gratis!

| kifumi a răspuns:

Daca ai netul activat nu.
Daca ai frog nu trebuie sa platesti nici internetul,intra in extraoptiune,la celelalte retele,nu stiu.
Deci oricum pentru Y!M nu platesti separat daca ai net. (:

| kifumi a răspuns:

Daca ai netul activat nu.
Daca ai frog nu trebuie sa platesti nici internetul,intra in extraoptiune, la celelalte retele, nu stiu.
Deci oricum pentru Y! M nu platesti separat daca ai net. (:

| Dorii a răspuns:

~>Poi sincer nu stiu dar Yahoo pe telegon=Internet
~>Deci ai nevoie de NET pe mobil pentru a avea si Yahoo
~>Si stiu ca la Net se plateste
~>Deci DA

| adinutza_9584 a răspuns:

Diddy, se plateste internetul pe mobil. Daca ai activata optiunea cu internet, inseamna ca platesti lunar o anumita suma, daca nu ai nimic activat, cand o sa intri pe net de pe telefon o sa ti se i'a din credit. Indiferent daca intri pe yahoo messenger sau nu, simpla navigare pe internet de pe telefon se plateste

| Baie1eL a răspuns:

Nu platesti nimic si eu intru uneori pe mess cu telu
plss funda

| CutuMic a răspuns:

Nu se plateste nimic, folosete-l cu incredere, poti intra pe site-ul lor oficial pentru mobil, http://m.yahoo.com sau http://y.ahoo.it/FDsHp66T, sper ca te-am ajutat :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca folosesti Yahoo Messenger pe telefon platesti decat internetu la fel ca la PC.

| Eforiesud a răspuns:

Platesti internetul pe telefon! daca ai trafic nelimitat atinci platesti doar abonamentul, daca ai trafic limitat intereseaza-te cat costa un Mb la providerul de telefonie mobila!