| Denisa20000 a întrebat:

Cum pot sa blochez un numar de telefon, adica sa nu ma mai sune? Sunt pe simbien. Funda

Răspuns Câştigător
| Grrrrrro a răspuns:

Ai 2 solutii:

#1 poti sa instalezi un program care iti respinge automat apelurile de l aun anumit nr fara sa te deranjeze. cu alte cuvinte programul ii inchide telefonul tipului/tipei fara ca tu sa stii.
#2 suni la operatorul tau si ii spui ca te hartuieste un tip/tipa cu nr de tel (alea care te tot suna pe tine) si ei il vor telefona inapoi si il/o vor anunta ca daca continua sa te sune va fi dat/data in judecata ceea ce se va si intampla.
sau ei pot sa ii blocheze definitiv accesul catre nr tau de telefon.

2 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Exista o aplicatie, black list caller parca se numeste. ce varianta de symbian ai?

| Tigrounette a răspuns:

Du-te la "Orange Shop" si ii spui nr. de tel. si i-l blocheaza!