| Pneumonoultramicroscopicosilicovolcaniconioza a întrebat:

Cum blochez un numar de telefon sa nu ma mai sune, sa nu imi mai dea mesaje etc? (pe Orange)

3 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Decat sa-l blochezi spune-i sa nu mai te deranjeze si daca insista dai Respins Spune-i omului im fata Bafta

| Gini a răspuns:

Uite aici ceva foarte interesant.
http://www.videotutorial.ro/? p=1181
Sau vezi ca ai la setari deviere apeluri. Si bagi un numar la misto si suna pe numarul ala cand te suna pe tine. :P
Bafta

| OneBoy a răspuns:

Suna la departamentul lor si spune-le sa iti blocheze numarul, el va fi blocat in maxim 2 ore happy