| dee.hk a întrebat:

Cum pot sa capat increderea in mine?

6 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Gandeste mereu pozitiv si asta te va ajuta foarte mult.happySucces!happy

| inna a răspuns:

Prin tupeu.In ziua de azi a cam devenit necesar.

| want2bMajestic a răspuns:

Prin pur si simplul fapt ca esti mai buna decat altii....incredere in sine

| MADALINAAAA a răspuns:

Sa nu ai nici un fel de complex, sa te simti bine in pielea ta, sa fii indifernta la rautatiile celor din jur, si sa nu te subapreciezi! Eu asa fac.nu ma cred nici superioara, dar nici inferioara celor din jur.ci doar egala!

| valsulnorilor a răspuns:

Sa ai incredere in tine, sa spui Sunt bine, sa nu pui in fata nici odata rau, sa il iubesti pe Dumnezeu, sa n-ai incredere in lume sa faci mereu doar fapte bune, sa spui in totdeauna Pot si Cred si Vreau, sunt cea mai buna si asta-i cel mai bine si am mereu incredere in mine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Autosugestie