| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa comand de pe http://www.zenda.ro/ Am incercat,dar nu merge.Dupa ce mi-am pus toate produsele in cos,mi-am facut cont/m-m inregistrat,si nu a mersimi arata sa scriu adresa,si sa apas pe adauga,apas dar nu merge. Dupa accea am incercat sa fac comanda fara cont,dar nici sa nu a mers, pentru ca nu imi arata nicaieri butonul comanda. Ajutoor, dau funda+vot

1 răspuns:
| aleksuta a răspuns:

De cele mai multe ori este necesara crearea unui cont pentru acest lucru.