| ihacoswhy a întrebat:

De ce nu merge sa ii dau pe butonul "Finalizeaza comanda" pe site-ul Altex?
Vreau sa comand ceva, adresa e deja inclusa, am completat tot dar ii dau click pe butonul "Finalizeaza comanda" si nu se intampla absolut nimicstraight face

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate au probleme ei cu serverele, incearcă mîine dimineată cind siteul lor nu este asa de aglomerat.

| ihacoswhy explică (pentru CristiDinBucuresti):

Dar incerc de o saptamanasad

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru ihacoswhy):

Dacă esti din Bucuresti mergi in obor că au altex chiar in magazin, si întreabă i pe ei.

| ihacoswhy explică (pentru CristiDinBucuresti):

Sunt din Constantahappy Am incercat sa sun dar am stat jumatate de ora si acum imi pune muzicastraight face

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru ihacoswhy):

Nu suna, mergi direct la ei la magazin, "înarmată " cu buletinul, ce vîrstă ai?

| ihacoswhy explică (pentru CristiDinBucuresti):

laughing Mdaa...mai bine o rog pe mamalaughing am aproape 14 ani, dar nu am buletin>.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru ihacoswhy):

Păi mergi cu ea, ea stie că ai comandat de la Altex?

| ihacoswhy explică (pentru CristiDinBucuresti):

I-am spus acum si m-a ajutat sa rezolv problemahappy Tot ce a trebuit sa fac a fost sa sterg toate cookie-urile, toata memoria cache si sa resetez toate datele browseruluilaughing Oricum mersi de ajutor

| ihacoswhy explică (pentru ihacoswhy):

Mersi de ajutor si mersi ca ai vb cu mine^^

| ihacoswhy explică (pentru ihacoswhy):

Bleah nu merge sa fac o inimioara =)

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc si eu pentru fundă, si i ti doresc mult succes.

| CoL00SaL a răspuns:

Pai s-a trimis...de aia nu apare nimic!