| bipabipa a întrebat:

Cum pot sa cumpar calmante sau somnifere fara reteta? Exista calmante mai slabe?

2 răspunsuri:
| sousabo a răspuns:

Interesanta intrebare. Exista calmante pe baza de plante pentru care nu e necesara reteta.Si sa stii ca multe plante sunt chiar eficiente ca sedativ sau pentru combaterea stresului.
Banalul tei, pe care il folosim unii dintre noi pentru ceai este un anxiolitic la fel de puternic cu xanaxul potrivit unor studii stiintifice.Acum nu stiu daca doresti sa te tratezi...

| Irimia_Irina_1992 a răspuns:

Incearca Calmogen(Scuza cacofonia). Cauta online un prospect si vezi daca ti se potriveste.