| CurcubeuAlbNegru a întrebat:

Cum pot sa dau zoom la o poza si apoi sa salvez poza marita? Nu stiu daca m-ati inteles, vreau sa zic sa dau zoom sa se vada poza mai aproape si cand o salvez sa se vada tot de aproape, ca atunci cand am dat zoom?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu photoscape potihappy.

| CurcubeuAlbNegru explică (pentru anonim_4396):

Cum se face asta? Scuze, dar eu nu folosesc programe de editat poze, daca stii cum zi-mi tu te rog.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CurcubeuAlbNegru):

Dupa ce incarci poza, dai la Resize si pui dimensiunile pe care le vrei. Apoi, te duci la Crop, selectezi si decupezi partea pozei pe care o vrei.happy

| Lorena7712 a răspuns:

Incearca sa o editezi in PhotoShop.