| Moscoparla a întrebat:

Cum pot sa devin cel mai cool din clasa fara sa imi fac dusmani

13 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa fii cel mai cool...fii tu, incearca sa nu fi fals.trebuie sa te simti bine in pielea ta, si sa stii ca nu impresionezi pe nimeni cu fite si smecherii.bafta

| QriLee a răspuns:

Fii tu insati.

| EvilThoughts a răspuns:

Ai peste 6 ani, macar? Toata lumea are dusmani.Nu vei avea niciodata numai prieteni.Fi tu insati.Persoanele false au mereu numai dusmani.Fi tu! Vei fi mult mai placut decat daca incerci sa fi altcineva.Cine te place, te place asa cum esti.

| Kazimir a răspuns:

Angajează o prostituată știrbă pentru o zi.

| Polaris a răspuns:

Urinează topoare de luptă.

| PeaceDay a răspuns:

Ce rost are?

| HappyPebbles a răspuns:

Incearca sa socializezi mai mult.happy

| ɔɐıɔ a răspuns:

C3 cul 3s7y m@h

| nimenisinimik a răspuns:

Doamne ce intrebari se pun aici.Nu ai nici 12 ani s vrei sa fii Cool.Copii fara viitor. Puteai sa folosesti un cuvant mai romanesc cum ar fi,, cum pot deveni placut celor din jur``asa sa trec la subiect.Nu te poti schimba.Nu exista chestii de genu, imi iau ochelari de soare si toata clasa sta in jurul meu(ca in desene animate). Obisnuiestete cu prestatia ta de acum si asta este.

| YeyethisShitLookLikeAToupee a răspuns:

Da.ti foc! toti o sa te idolatrizeze thumbs up

| Jhfdfd a răspuns:

Nu trebuie sa fi cool ca sa fi pe placul colegilor... fii tu insati si ai sa vezi ca e mult mai bine, iar dusmanii nu tii faci u de cele mai multe ori se fac singuri din rautate pe tine, deci fii tu insati si vezi ca va fi mai bine!winkinghappy sper ca te-am autatsmug

| Iulia100rock4ever a răspuns:

Poarta-te natural, nu fii fals si vorbeste cu toata lumea din clasa ta socializea-za mai mult.

| Iulia295 a răspuns:

Si daca ai fii cel mai cool din clasa tot ti-ai face dusmani, pentru ca prietenii tai te-ar vedea ca te crezi cel mai tare din clasa si oricum ar face dusmanie pe tine...waiting nu poti sa fii cel mai cool...