| Zuzulina99 a întrebat:

Cum pot sa elimin un prieten din lista de Facebook?

Răspuns Câştigător
| Moncherie a răspuns:

Intri pe pagina prietenului, e coloana aia de la poza lui in jos, dai in jos si acolo iti apare daca facebook-ul iti este pe engleza Suggest Friends
Unfriend
Share Profile
Report/Block This Person
si dai pe unfriend

Iar daca e pe romana apare Sugerează-i prieteni
Scoate din lista de prieteni
Distribuie profil
Denunță/blochează această persoană

Si apesi scoate din lista de prieteni

4 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Dai click pe prietenul respectiv unde îl ai în listă/Şi îţi vor apărea toate informaţiile lui/Urmăreşte în jos coloana unde scrie Informaţii, Fotografii şi ce mai este acolo/Şi dacă mergi pe coloană, o să găseşti o opţiune în care scrie Eliminare prieten/Sper că ţi-am fost de ajutor/Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intre pe www.4facebook.eu si vezi la prieteni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna intra pe www.4facebook.eu si ai toate inf in lb romana despre facebook