| flavius01 a întrebat:

Cum pot sa fac ca sa isi mai bata joc colegii de mine? Problema mea este faptul ca sunt foarte inalt ( 2.13) la 16 ani ( nu, nu am probleme medicale, pur si simplu am parinti foarte inalti ) iar colegii isi bat mereu joc de mine pe seama acestui lucru. Ori vin si se masoara pe langa mine, ori rad ca sunt mai inalt ca usa, etc. M-am saturat si vreau sa inceteze. Ce pot sa fac? As aprecia daca nu ati rade si voi si ati putea sa imi raspundeti serios

Răspuns Câştigător
| simonica57 a răspuns:

Pai ai putea sa ii faci pitici
sau furnici
sau ai putea sa le spui '' ba ia ascultati daca va mai luati de mine o sa va calc in piciore si o sa plecati repede la mamica''
Dupa mine colegi tai sunt niste prosti,, daca as avea un amic ca tine de inalt mas lauda cu el toata ziua ...si nu glumesc happy

1 răspuns:
| Fillaide a răspuns:

Nu vad un lucru jenant in faptul ca esti inalt.Ba chiar este un avantaj,zic eu.Tu,spre deosebire de ei, poti practica cu usurinta orice sport, de exemplu.
Sfatul meu este sa nu le acorzi atentie.Se vor plictisi.