| andrey_8401 a întrebat:

Cum pot sa fac o poza adica sa o creez eu ceva de genul o echipa de fotbal cu pozele prietenilor mei

1 răspuns:
| Ionucaaa a răspuns:

Păi ai putea folosi un site de editare. Eu iti recomand http://pizap.com/. Dai căutare pe Facebook Imagini o imagine cu o echipă de fotbalişti, de ex, apoi, pe site, după ce încarci poza cu fotbalişti este acolo un buton cu crop, alegi poza unui prieten, decupezi restul corpului şi fundalul şi laşi doar capul, apoi fotografia respectivă o suprapui peste capul unui fotbalist din cealaltă poză. Aşa procedezi la fiecare. Sper că ţi-am fost de folos!;)