| StilSanatos a întrebat:

stie cineva cum pot sa fac pe facebook astfel inkt sa nu se mai aboneze nimeni la profilul meu, adica sunt persoane care nu sunt in lista de prieteni, si pe care nu vreau sa le accept cererea de prietenie, si ei se aboneaza sa primeasca noutati de la mine. ce pot face sa ne se mai poata abona?

1 răspuns:
| corbeaioanagabriela a răspuns:

Pai prima faza
dai pe liniuta aia de langa acasa si da clik pe setari confidentiale ....acolo ai Control Your Default Privacy
This setting will apply to status updates and photos you post to your timeline from a Facebook app that doesn't have the inline audience selector, like Facebook for Blackberry.
Public

Prieteni

Personalizat
ai pe bulina ai de sub prieteni si dupa aia daiun refresh la pagina Sperca te-am ajutat!

sper ca te