| vladeueu_4450 a întrebat:

Cum pot sa fac puncte de cultura pe grepolis?

Răspuns Câştigător
| bogdan3vl a răspuns:

Ca sa obti puncte de cultura trebuie sa organizezi parade trumfale.ca sa poti organiza parade triumfale trebuie sa ai suficiente puncte de batalie care le castigi atacand pe altcineva.
dai pe agora in orasul tau dupa aia la cultura si acolo gasesti parada triumfala si acolo in dreeptul ei scrie mai jos un pic si punctele de batalie daca nu ai trebuie sa ataci pana faci ala full dupa aia dai organizare parada.la fiecare parada organizata iti da cate un punc cultura

funda plssssss si daca nu te descurci lasi id pe privat si te ajut