| mariaana a întrebat:

Cum pot sa fac sa imi dispara cadourile alea si sacul ala de la stardoll? Fundita!

3 răspunsuri:
| Tzupy a răspuns:

Da ce a zis si verra07 dar a emis un lucru 2 din ele sunt pentru superstar deci alea raman acolo happy (doar daca nu sjeit star )winking

| ArexuDeea a răspuns:

Intri in fiecare zi si apesi pe ele si primesti obiecte sau bani asta merge numai daca ti-ai confirmat adresa de e-mail

| allebwa a răspuns:

1.Cand iti faci cont al doilea lucru pe care il faci este sa iti confirmi adresa de e-mail scriind-o in casuta aceea mai mare;
2.Intri pe contul tau de yahoo si cauti mesajul de la Stardoll;
3. Dai click pe linkul de confirmare;
4.Tot ce mai e de facut e sa apesi pe cadou si iti aranjezi lucrurile in suita.
Doua dintre sacuri nu sunt pentru membrii normali, ci pentru ss, si anume:sacul auriu si cadoul auriu.
Sper ca te-am ajutat. Fundita? :d