| qMisaki a întrebat:

Cum pot sa fiu admina pe o pagina de facebook? Adica cum scriu, imi da ea id-ul pg si parola ca sa ma autentific pe facebook, sau cum? Este urgent, dau funda!

3 răspunsuri:
| Sara_7397 a răspuns:

O rogi pe admina/adminul pricipal/a daca poti fii admina la pagina! Apoi poate ti se da un test. Daca il treci te va face admina! Iti va aparea cand sa te deconectezi "Foloseste Facebook ca:
-[Numele tau de facebook];
-[Numele paginii]."
Dai pe numele paginii si vei intra in pagina! O sa dai like, comentezi si postezi sub numele de [numele paginii]. Te pupic! Sper ca te-am ajutat! Baftá! [FUNDITA?]

| MaryaLovGD a răspuns:

Pai poti sa-i dai un mesaj si s-o intrebi daca vrea sa te faca admina sau, la majoritatea paginilor, se fac concursuri pentru admine si te poti inscrie si daca castigi te face. Sa ai o zi frumoasa.

| Symonela a răspuns:

Ce vrei tu de fapt sa intri pe facebook sau sa iti faci cont. Poate te pot ajuta da nu am inteles prea bine ce vrei.