| lucib a întrebat:

Cum pot sa fiu logat mereu? Adica sa nu imi iasa afara de pe cont.Cand sting calculatorul, mi-a iesit de pe cont si trebuie sa intru din nou.Deci cum fac?

3 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Nu numai cand inchizi calculatorul te delogheaza, ci chiar si in timp ce tu vrei sa dai un raspuns cuiva, in momentul in care vrei sa postezi raspunsul, te trezesti ca-ti apare ferestruica, ce te anunta ca nu esti logat. Si chiar daca bifezi casuta, pentru logare pe toata ziua, tot nu merge. Cred ca ar trebui sa ne spunem (scriem) toti nemultumirea, la CONTACT. Eu una am facut-o!

| Pupily92 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa stingi PC.doar sa inchizi pagina de net.si ti-a si iesit.si cica te tine logat toata ziua... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu potibig grin nimeni de aici nu poate