| NebunieLaSecunda a întrebat:

Salut, dc tot timpul cand vreau sa intru aici trebuie sa ma loghez, cum pot sa fac sa raman logat permanent ca inainte? tin sa zic ca inainte ramaneam logat mereu, dar nu stiu ce are

6 răspunsuri:
| Th33ldeRg0d a răspuns:

Folosesti un program care iti sterge cookie-urile din web browser(folosesti ccleaner cumva?).

| EmaS a răspuns:

Atunci cand te loghezi este o casuta unde trebuie sa dai click.Acolo scrie tine-ma logat 15 zile.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! pentru ca nu ai bifat acea casuta din dreapta, cand intri de pe un alt calculator la fel patesti, dar sa nu faci prostia sa bifezi acea casuta daca intri de pe un alt comp, ca vei avea surprize neplacute, va putea sa intre o alta persoana si sa posteze intrebari in locul tau...deci cand te loghezi bifeaza casuta si nu vei mai fi nevoit sa te loghezi mereu.papa si o zi bunahappywave

| NebunieLaSecunda explică:

Am dat da degeabasad inainte ma tinea logat da acum nusad cei de facut?

| NebunieLaSecunda explică:

DA,folosesc ccleaner big grin

| roxanarooxy a răspuns:

Si eu mereu trebuie sa ma loghez.