| Daria a întrebat:

Cum pot sa fiu mai populara la scoala?batting eyelashes
Nu-mi spuneti sa fiu eu insami sau sa fiu draguta cu toti, pentru ca asa sunt. Vreau cateva sfaturi clare.Merci.happy

6 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Daca esti o persoana doar placuta tuturor colegilor, multumeste-te cu atat!--- cei care sunt populari/faimoasi/renumiti au un anume har(talent, vocatie, dar). Ca numar, acestia sunt putini si sunt remarcati fara a face ei vreun efort in acest sens. Numai bine!

| blondu_9020 a răspuns:

Incearca sa faci ceva iesit din comun,nu stiu ce exemple de lucruri iesite din comun sa iti dau pentru ca nu stiu ce fel de pers esti,uite de ex eu de cand m-am batut cu un coleg si am spart tabla din cls si un termopan cu scaunu ma stie toata scl,colegii au o impresie buna despre mine, nu acelasi lucru il pot zice si de profilaughing, bafta

| pedobear a răspuns:

Baga fitile cum ca faci sex anal. Best bet! Crede-ma. Si nu uita sa spui ca inghiti.winking

| euanonim16 a răspuns:

Pentru a fi popular trebuie sa-i saluti pe toti copii din scoala astfel incat sa te cunoasca toti. Incearca sa te comporti ca o diva.

| angelo200 a răspuns:

Bagate cu toti in seama chiar daca nu ii cunosti de bagi in seama cu ei si cu timpul o sa devi populara
dar daca nu o sa fi insuti nu o sa te simti bine

| KingJulien a răspuns:

Iate dupa filmele adolescentine(in fiecare exista 3 fete populare)