| as23fisi6 a întrebat:

Cand ajung la scoala maine vreau sa fiu schimbata radical... vreau sa "impresionez".Va rog spuneti-mi cum ar trebui sa ma comport.(nu vreau raspunsuri in care sa spuneti sa fiu eu insami)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa impresionezi...
Fii o fata draguta care se poarta frumos cu toti colegii (asta inseamna ca nu trebuie sa le dai si toate temele, din când in când daca doresti), daca unul copiaza nu-l pârâ, lasa-l in pace pentru ca tot el va avea de pierdut, baga-i in seama pe toti nu-i diferentia, asa iti faci prieteni; in pauze mai repeta cate ceva sau daca nu acasa asa ii vei impresiona cu adevarat si sa nu te consideri TOCILARA in niciun caz de aceea mergi la scoala sa inveti nu sa iti pierzi timpul; la mine in clasa sunt multi colegi ce au un vocabular indecent unei comunitati in niciun caz daca vorbesti urat nu esti mai presus ci esti considerat cel mai needucat; propoune-le activitati noi, activitati ce le plac multora de la tine din clasa.
Sper ca sfaturile mele ti-au fost de ajutor.
Multa bafta si sa imi spui daca te-am ajutat cu ceva

| as23fisi6 explică (pentru anonim_4396):

M-ai ajutat foarte mult si de aceea iti ofer o funda in semn de multumire happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc frumos pentru fundita

| as23fisi6 explică:

Multumesc mult si tie Baloo.Dar am oferit faunda. Daca puteam oferi doua, cu siguranta a doua era a ta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru as23fisi6):

Cu placere!