| anonnimaeu a întrebat:

Cum pot sa i spun iubitului sa se spele pe dinti fara sa se supere?

Răspuns Câştigător
| FeliciaCorinaA a răspuns:

My baby boy, stii ca te iubesc si ca vreau sa te sarut mereu insa tu faci situatia imposibila. Te rog, nu voiam sa iti spun acest lucur dar incearca sa te speli mai des pe dinti. Igiena ta orala nu se potriveste cu aspectul si cu caracterul tau. Nu te supara, o fac pentru ca imi pasa de tine happy

5 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Ii faci cadou o pasta de dintirolling on the floor, sau ii spui, ii mai dai o guma orbit.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Asta trebui sa ii zici in fata ca e o chestie de baza de igiena.

| emblem23 a răspuns:

Bate un apropo, ca tu te speli de 5 ori pe zi pe dinti, si ca cel mai mult pretuiesti la un om un zambet alb, o dantura impecabila, si in felul asta il detemini sa stea ranjind mai mult timp in fata oglinzii. funda plz

| AriaLoca a răspuns:

Intrebarea e amuzanta,, da tie iti trebuie asa iubit? care nu stie de ingiena personala; DDDDXDDD