| FlorYn_6833 a întrebat:

Cum pot sa ii spun unei colege pe mess ca o plac happy? Si subtil big grin

7 răspunsuri:
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Vorbesti cu ea si ii spui ca de ceva timp te atrage, ca ai vrea sa fiti mai mult decat colegi sau amici. Invit-o undeva afara ca sigur va accepta ca pana la urma sunteti colegi happy si din vorba in vorba spune-i ceva frumos, fa-i complimente. Daca va asezati pune-ti mana in jurul ei, ia-o in brate. Nu incepe cu intrebari de genul „ai prieten? Ai vrea sa ai unul? Cum de o fata draguta ca tine nu are un prieten?" sunt de prost gust si uzate laughing. Fi romantic smug succes!

| bebesweet a răspuns:

Mai bine spune-i in fata :d e mai romantic asatongue si inca ceva. nu trece direct la asta. ia-o mai usortongue

| Blondamea a răspuns:

Sa stii ca nu e neaprat nevoie sa ii spui pe mess dc nu ii scrii un bilet pe acre at cand nu se uita il bagi in ghiozdan dar daca vrei neaparat pe mess trimitei un mesaj in care sa ii spui pur si simplu ca iti place de ea crede-ma e mai bine asa decat subtil

| XKidutzaa a răspuns:

Hmmm...complicat.eu sont fata si stiu.deci dai apropouri de genul:erai draguta azi si nu stiu ce sau trimiti messuri de genul ce crezi despre mine:1)dragut, 2)de gasca; 3)frumo/frumoasa, etc si cand iti raspnde ea uh ii trimiti nr 3 adica frumoasa crede-ma asa mi fac baietii mie si imi dau imedia seama ca ma palc si dupa aceea daca imi place de ei le spun anumite chestii(asta se numeste flirt) sau daca nu te place iti va spune.Mult succes! sper ca te-am ajutat! Funda?

| Izzaabellaa a răspuns:

Intreavbo daca are prieten si daca ar vr un prieten si o sa isi dea seama ca o plc happy

mult succes

| dumyStar20 a răspuns:

Niciodata sa nu faci greseala sa ii spui unui pers ca o placi pentru ca se va simti jignita, va crede ca iti bati joc d ea. Spune'i fata in fata si lasa
totul sa vina de la sinewinking. Nu forta situatiatongue. pup
fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Auzi fa, te plac."big grin