| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa imi fac cont pe Youtube pentru ca am incercat dar nu am reusit. Cine imi da un raspuns complet primeste fundita, iar ceilalti folositor, daca merita laughing big grin. Byeee wave kiss

Răspuns Câştigător
| SereSmile a răspuns:

Pei... te duci pe pagina de youtube si dreapta sus scrie "create account" si dai pe el si completezi si la data nasterii iti propun sa o pui mai mare (poate de aia nu ti-a mers ), si numele cred ca trebuie mai special (adica cu numere si alte chesti, ca poate a mai fost folosit numele tau) dupa ce termini pui pe "I accept " si cam atat dupa aia mai vezi ce iti cere
P.S. Eu asa mi-am facut si o mers, NOROCwinking si 8 Martie fericit big grin

2 răspunsuri:
| SergiuM a răspuns:

Deci:
Intrii pe youtube-dai Create Account(coltu dreapta sus)-ti se deschide o pagina cu un formular pe care trebuie sa-l completezi(vezi la varzta daca ai sub 18 nu te lasa scrie un an mai marehee hee-dai I ACCEPT-si iti deschide ceva su google acount,(trebuie sa ai cont pe google pe care iti spun mai jos cum sa-l faci)trebuie sa scrii parola de la acountu ala.

GOOGLE ACOUNT:
inti in google-in coltu dreapta sus scrie"conectati-va"-dai click pe ala-undeva in dreapta va scrie:Nu aveţi un Cont Google?
Creaţi un cont chiar acum!-dai click pe Creaţi un cont chiar acum -
si iti deschide iar formularul de creare contwinking pe care il completezi dai "ACCEPT.CREATI-MI CONTUL" si cred ca dupa aceea trebuie sa primesti un e-mail pe adresa de e-mail pe care ai scris-o in formular, un e-mail de confirmare si apoi gata.
! BAFTA!

Sper sa-ti fie de folos!

| Corneliu_6985 a răspuns:

Ai grija... cind faci profil...sa fie un email care sa nu fie recent folosit.