| SmiiileXoXo a întrebat:

Cum pot sa imi indrept parul fara placa? Mentionez ca am un par destul de dificil, am si placa dar este din fier[nu din ceramica] si parul ramane indreaptat pana ies din casa, cand am iesit din casa deja mi se increteste straight face

Răspuns Câştigător
| Onn3 a răspuns:

Pieptanal cu un pepten rar dupa ce iti faci baie si lasa-l sa se usuce natural dupa ce l-ai pieptanat si daca e nevoie da si cu balsam de par dar nu la radacina lui ci pe lungime ca sa nu se unga!

1 răspuns:
| Delirica a răspuns:

Fierul de călcat! =]]]]]]]].winking CUMPARA-TI PLACA! LOL laughing.