| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa imi sterg de tot statusul de pe yahoo messenger? Chiar daca mi'l sterg de la "Have something to share?" Imi apare ca Alexandra (eu) shared "...*aici textul*." yesterday at 12 Pm de ex. Deci nu dispare de tot straight face Cum pot sa fac sa nu imi apara nimic la status? straight face

1 răspuns:
| Aηdεεε a răspuns:

thinking

Partea nasoala este ca nu poti sa il stergi :-) cred ca e din cauza messu'lui... Si eu patesc la fel. dar cand imi pun status, el dispare... Nu trebuie sa-ti faci griji

Daca iei alt messenger [ mai vechi ] nu se intampla asta :-)

Fundits'a?batting eyelashes