| Richard002Toto a întrebat:

Cum pot să mă împrietenesc cu o fată adică cum să o fac să înțeleagă că eu vreau o prietenie serioasă? Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Nici pe noi nu ne-ai facut sa inteleg prea bine ce doresti, imi inchipui cum o fi si cu fata aia rolling on the floor Vrei sa-ti fie iubita sau prietena apropiata? In primul caz, ar trebui sa ii expui intentiile tale, iar daca ea le va da curs, atunci puteti incepe o relatie. Daca vrei doar sa fiti "tovarasi", atunci incearca sa te apropii de ea, sa vorbesti frecvent cu ea, iar timpul vostru liber sa fie petrecut impreuna. Exista si riscul ca aceasta sa nu te doreasca ca prieten, deci sa nu fii dezamagit.

3 răspunsuri:
| KaraSiAtat a răspuns:

Cs:Go Connect:
CNA.INDUNGI.RO = 93.119.24.143:27015
JBGO.INDUNGI.RO = 93.119.24.65:27015

| WaterDrop a răspuns:

Doar prietenie? Ai grija sa fii exact ca si o prietena pentru ea. Ajut`o sa se machieze, mergeti la cumparaturi impreuna, vorbeste`i de alti baieti, radeti de alte fete, fa`i temele si ajut`o cand are nevoie de ceva.

| UzOm a răspuns:

Să ai o discuție de genul:
-Hey fatoooooo ai vazuut ke tip fumos?
-Da baieteee e fumos ău!
-Nie dam le el fatooo? :X
-Da băieteeeeee!