| xUnNimeniCelebru a întrebat:

Cum pot sa-mi decorez jurnalul?
Si cum pot face ca fiecare pagina sa rate bine?
Funda

Răspuns Câştigător
| andreeapop14 a răspuns:

Ai pute sa folosesti :
~Sclipici,
~scoci color cu model,
~stampile,
~abtibilduri,
~deseneaza pe el,
~da cu oja,
~picteazal,
~urme de ruj,
~lipeste imagini,
~contureaza cu un marcar imaginile si ai putea daca ai o foarfeca cu model sa conturezi pagina,
~lipesti fel de fel de abtipilduri colorate,
~sa il desenezi tu,
~sa pui sclipici pe el,
~sa il decorezi cu margele si multe alte chestii COLORATE si nu numai...pentru. a-l face special BAFTA:* FUNDITA? :*love strucklove strucklove struck

1 răspuns:
| ChrissTinuta a răspuns:

Pai poti sa arzi putin marginile, poti sa desenezi pe fiecare pagina, poti sa aplici tot felul de chestii(actibilduri)... poti de exemplu sa te dai cu ruj si sa "saruti" fiecare pagina(asta ii mai mult pentru fete). Dar fi original/a si cu siguranta o sa fie superb... fundita plz:*