| vasyutza a întrebat:

vreau sa imi spuneti cum sa imi decorez jurnalul cat mai frumos...detalii cat mai multe va rog

Răspuns Câştigător
| NoName0909 a răspuns:

Ai putea sa lipesti fel de fel de abtipilduri colorate, sa il desenezi tu, sa pui sclipici pe el, sa il decorezi cu margele si multe alte chestii COLORATE si nu numai...pentru. a-l face special BAFTA:*

2 răspunsuri:
| CuloareaFericirii a răspuns:

Sclipici,scoci color cu model,stampile,abtibilduri,deseneaza pe el,da cu oja,picteazal,urme de ruj, lipeste imagini, contureaza cu un marcar imaginile si ai putea daca ai o foarfeca cu model sa conturezi pagina sper ca ti-am fost de folos... fundita?

| MarasacRăzvan a răspuns:

Cred ca esti fatathinking coperta o poti personaliza cu puf,sclipici,pene,abtipilduri in relief,inimioar din satin, stofa, etc.in interior poti pune o groaza de imagini decupate,abtipilduri,poze,poti arde marginile paginilor pentru look retro,poti pune un plic pe o pagina unde sa iti pui lucrurile mici si importante. Poti sa lipesti frunze,crengute,pietricele plate pentru a-ti aminti de natura. Poti lipi nasturi, paiete, pietricele de diferite forme si culori.lasa-ti cateva pagini pentru un fel de album personal,unde lipeste poze cu tine, cu prietenii tai si chestii care iti aduc aminte de unele zile, momente si intamplari din viata ta. Sper ca ti-am fost de folos