| IoanPetru a întrebat:

Cum fac sa imi scimb numele pe facebook? Adica stiu sa ma duc sus an dreapta si sa aleg Setarile contului, dar nu ma lasa sa mi-l scimb.Ami zice : "Your name change request has been rejected by our automated approval system.,,

Răspuns Câştigător
| AndreeaM233 a răspuns:

Ei bine, trebuie sa astepti o perioada de timp sa il schimbi fiindca mai jos de " Display as", scrie :
Please note: You will not be able to change your name within the next 60 days, so make sure to use your real name. Don't add any unusual capitalization, punctuation, characters or random words. Learn more.