| Looovely a întrebat:

Cum pot sa-mi schimb poza de la acest site?

Răspuns Câştigător
| TąNyą a răspuns:

Vezi în stânga ai logat Logat ca amalia şi ai punctaju dedesubt, vizulizare profil, editare date logare, editare profil, etc. Intră la editare profil şi vezi că jos înainte să se termine tot scrisu scrie „Selectează imagine profil" şi ai căsuţă şi un „browse" dedesubt. Dă click pe browse caută imaginea, dă ok şi după dă click pe „ Salvează profilul "

Sper că te-am ajutat

FantaSZy.

1 răspuns:
| Riri a răspuns:

La sectiunea ''editare profil''. acolo jos scrie ''rasfoire'', alegi imaginea dorita si dai click pe salvare profil.
:*