| FataDinVecini a întrebat:

Cum schimb poza la toti pentru unu adica pe acest site?

Răspuns Câştigător
| ChibiRose a răspuns:

Editare profil- ultima optiune cu poza-click pe upload si iei de acolo o poza.

2 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

In coloana din stanga ai optiunea '' Editare profil ". Dai un click si iti apar datele profilului. Jos ai o casuta unde scrie selecteaza imagine profil. Dai browse si selectezi din calculator imaginea dorita si apoi dai salveaza. Nu iti fa probleme daca nu se schimba imediat. Dureaza un pic.

regis
| regis a răspuns:

Pe acest site nu poti schimba poza la toti, ci doar la tine happy.