| Vampire_9682 a întrebat:

Cum pot sa redenumesc un fisier/poza/melodie daca imi da eroare si daca o redenumesc nu mai merge acel fisier?

Răspuns Câştigător
| AndraKame a răspuns:

Atunci cand il redenumesti nu trebuie sa-i stergi tot numele! Melodiile,pozele, documentele word etc au extensii. Spre exemplu melodiile au extensia.mp3, daca o stergi melodia nu va mai functiona, in schimb daca sa zicem ca o melodie se numeste Artist - Melodie.mp3,tu poti schimba totul pana la,,.mp3".Sper ca te-am ajutathappy!