| BodoGenn a întrebat:

Salut,spuneti-mi si mie de ce nu pot pune o poza la messenger?
Am destule si cand selectez si dau OK nu o pune...dau fundita
A si am incercat si chestia aceea sa intru in C la yahoo si sa redenumesc dar tot nu merge.

4 răspunsuri:
| piratuu a răspuns:

Reinstaleaza-ti Messengerul. S-ar putea sa mearga. Bafta!

| MariaMd a răspuns:

Instalează-l din nou, eu aşa am făcut.

| lolbobo123 a răspuns:

Pai cand intri sa iti bagi poza tu apesi direct pe ok, vezi ca langa el (sau mai departe de el) este un buton pe care scrie apply.Dai intai pe el dupa aia pe ok.
Sper ca te-am ajutat!

| BodoGenn explică (pentru lolbobo123):

Eh...apply na, m-am exprimat eu gresit.Am reinstalat si messul am facut si cum ai spus tu...si degeaba