| viki a întrebat:

Cum pot sa "repar" un mp3 care (cred ) ca este virusat? Nu mai porneste si nici din calculator nu pot intra in el...straight face Am incercat sa-l formatez, dar nu vrea deloc, mi se blocheaza calculatorul.

Răspuns Câştigător
kratos
| kratos a răspuns:

Incearca sa-ti instalezi avast sa intri in safe mode si sa-i dai un scan la mp3.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Du-te cu el la un service autorizat, pentru devirusare. Așa riști să-ți virusezi și calculatorul dacă nu deja ai făcut-o!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un MP3 nu se pote virusa

| Lumei_Diana_1993 a răspuns:

Nu imi merge nici mie mp3 ce sa fac nu porneste