| xXLipHeartSweetieDudeXx a întrebat:

Cum pot sa scriu color pe messenger? explicati-mi si mie va rog

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Tu cand vorbesti cu o persoana pe mass iti apare aceea casuta si o linie intre ce scrii tu si toata convorbirea. Pe acea bara e un T (t mare). Dai click pe el si iti apare o paleta mica de culori (gen o de aia la acuarela). Dai pe ea si iti alegi culorea, o creezi singur sau o alegi. Sau iti poti creea un efect din mai multe culori.batting eyelashes