| Damaris_8457 a întrebat:

Cum pot sa scriu sa imi arate semnele(emoticons)la hi5.va rog ajutati`ma

Răspuns Câştigător
| Alexax3Alle a răspuns:

Uite aici http://www.invizibil.info/emoticons.html. Dai click pe emoticonul pe care il vrei si iti apare mai jos un cod si copiezi codul si il pui unde vrei tu la hi5 :P:)

3 răspunsuri:
| NoCharachter a răspuns:

Pai scrii pe google " semne hi5" si-o sa-ti dea 1000 si 1000. De acolo dai copy pe care iti place, si dupa dai paste in casuta unde vrei sa-ti pui numele de hi5.

| Damaris_8457 explică:

Sa iti arate emoticons cand lasi comenturi

| Alexax3Alle a răspuns:

Da,iti arata.winking