| rose_4736 a întrebat:

Cum pot sa seduc un baiat care imi place?

Răspuns Câştigător
| ღAncaღ a răspuns:

Pai prin privirea frumoasa, mersul elegant, (depinde si de felul in care ii place sa fi-e fetele) sau poti sa te comporti intr-un anume fel, cum ar fi politicos, sau foarte amabila cu el; cum spuneam depinde foarte mult felul in care ii plac lui fetele!

4 răspunsuri:
| Yannaa a răspuns:

In primul rand trebuie sa fii increzatoare in tine, iar daca si el te place totul vine de la sine asa ca succes :*

| NimenixD a răspuns:

Încearcă să vorbeşti cu el. Şi să vă cunoaşteţi mai bine. Trebuie să te placă aşa cum eşti tu.;*

| ILoveMyFriendsSoMuch a răspuns:

Ce privire rumaosa, ce mers :-&. Ii arati tatele daca ai sau 3, 14zda =p~. Nu ma lua in seama, sunt beat.

| rose_4736 explică:

Multumesc fetelor mult mult pentru sfaturi