| deyya123 a întrebat:

Imi place de un baiat mult cum sa-l seduc?

Răspuns Câştigător
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Zambeste-i, vorbeste cu el, fa glume, atinge-l "din greseala", priveste-l in ochi, cam asa ii arati ca iti place de el.
Acum faza e ca trebuie si lui sa ii placa de tine, ca altfel totul e in zadar.
Bafta!

4 răspunsuri:
| Aly07 a răspuns:

Ce zici sa... inveti limba romana pentru el, cred c-ar aprecia. Dupa aceea inveti cum "sal" seduci.(corect este sa-l, nu de alta, dar inveti ceva din raspunsul meu). Bafta!

| RetardedRacoons a răspuns:

Sujey cucu!

| FoReVeRyOuNgBiTcH a răspuns:

Paii. Fii naturala! Asta va fi mai mult decat suficient. Discuta cu el, pune-i diverse intrebari despre persoana lui si incearca sa gasesti lucruri comune intre tine si el. Zambeste-i, atinge-l ''din greseala'', sau gaseste un prieten/o prietena comuna care sa va faca lipeala. Nu exagera in a te farda sau a devenii cine nu esti de fapt. Baietiilor le plac fetele naturale. Succes! Funda? puppy dog eyes

| FloryB a răspuns:

Arata-i un crac cevalaughing