| Anghellusha a întrebat:

Imi place de un baiat cu un an mai mare decit mine, cum sa il seduc si cum sa ii arat ca il plac?) Dau fundita

Răspuns Câştigător
| Alexaиdra a răspuns:

Vezi care sunt prietenii lui si imprieteneste`te cu ei, apoi stai foarte mult cu grupul lor. Incearca sa fii mereu cat mai aranjata, etc. Da`te bine pe langa el si fii prietena lui de suflet. Incetul cu incetul se va indragostii. puppy dog eyes

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TudyTudo a răspuns:

Pentru inceput deveniti prieteni, daca sunteti deja vorbiti mai mult, vezi ce lucruri ii plac, ce nu...si tot asa...si poti sa-i spui si direct, Dar depinde ce fel de baiat este:*

| Anghellusha explică (pentru TudyTudo):

E un baiat deschis, mi-a spus ca ma place dar nu stiu sa il cred sau nu?