| PsyhoChild a întrebat:

Cum pot sa slabesc rapid?
Am 14 ani si aproape 70kg(sunt baiat).
Stiu ca este o greutate exagerata dar chiar nu arat ca un obez.
Am doar burta mare. Picioarele si mainile le am normale, nu am nici gusa.
Intaltimea mea este 1.65.
Imi puteti da un program de mese prin care pot sa slabesc rapid? Eu de felul meu sunt cam lenes si nu imi place sa fac sport.
Inainte de vacanta asta de iarna aveam 65kg iar acum am aproape 70.
Am decis sa nu mai mananc carne chiar daca sunt sarbatoriile si nici sa nu mai beau suc.Ce alte life hackuri mai aveti?
Vreau in principal sa scap de burta.
Eu am inceput sa ma ingras de vara trecuta.Cand m-am cantarit prin august aveam 58 de kg iar acum aproape 70.Eu mereu am avut burta dar nu chiar asa de mare cum o am acum.
Incerc sa fac abdomene in fiecare seara.
Nu am cum sa alerg deoarece nu prea am unde.
Prieteni in jurul meu nu prea am deoarece ei stau la 2 km distanta si imi este lene sa ma duc sa ii vizitez.Singurul meu prieten care sta aproape de mine sta toata ziua in casa.
Deci cum am spus vreau un orar pe care sa il respect in asa mod incat sa nu imi fie foame dar sa mananc si moderat sau putin.De asemenea spuneti si ce sa mananc.

3 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Mănâncă mai multe fructe & legume. Dar dacă ai vrea sa slăbești mai repede ai putea sa nu mai mânci mai nimic. Nu e foarte ok dar dă rezultate. Și fă sport, abdomene in special. Trebuie sa transpiri. Ieși afară și aleargă. Mai ales că e o perioadă călduroasă happy

Răspuns utilizator avertizat
| iHateLuckyPersons a răspuns:

Trage niste Meth, slabire garantata