| MihaelaN a întrebat:

Cum pot sa ster mai muti prieteni deodata dupa facebook? ajutati-ma :O3::*

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Mai multi deodata nu se poate sa stergi prieteni de pe facebook!
Intra pe facebook la Contul meu(dreapta sus) ->click pe Editeaza Prieteni->o sa-ti apara toti prietenii ->si daca te duci cu mouse-ul pe casuta PRIETEN din dreptul fiecarui nume o sa-ti apara in prima linie ->Close Friends ->click OK si l-ai sters! ESTE SINGURA MODALITATE MAI RAPIDA DE STERS PRIETENI DE PE FACEBOOK,

Bafta!