| anonim_4396 a întrebat:

cum ster o pagina de facebook?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1-intrii pe facebook
2-intrii pe pagina
3-in panoul de administrare o sa iti areate in partea de sus niste sectiuni unde scrie :
-Editeaza pagina
-Construieste audienta
-Ajutor
Clikc pe "Editeaza pagina"
4-click pe "Actualizeaza permisiunile"
5-daca te duci jos de tot, o sa vezi deasupra butonului "Salveaza modificarile" si scris "sterge pagina"

Asta e tot. Daca ai nelamuriri id-ul meu e teo.rockgirl

5 răspunsuri:
| harhas a răspuns:

Ceau.
Deci,langa butonul HOME de la Facebook
este o sageata in jos, apesi pe aia, dupa care de acolo selectezi `account settings`dupa care te duci la `security si dai click si dupa care o sa iti apara jos deactivate your account.Multumesc!

| anonim_4396 explică (pentru harhas):

A spus "pagina", nu profil

| harhas a răspuns (pentru anonim_4396):

Se mai poate si gresi. expresiv, pagina.cont! deci tongue

| sapunlichid a răspuns:

Dai la settings, privacy, si dai deactivate account

| Emma52 a răspuns:

Apare la page tips ceva de gen resurse, sfaturi etc. apoi dai pe Modifica drepturile si click pe sterge pagina>